KONST / Litografier / Färglitografi 12837198
nr 1283 7198
Färglitografi
Claude Gaveau. Signerad, numrerad VCI/CLXX. Motivet: 63x48cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:33:29
21/10 20:28:29
21 okt